Nasıl Çalışıyoruz

Ne Yapıyoruz


Oyun Tasarımı

Mobil oyun sektörüne yönelik oyun projeleri çalışmalarımız sürüyor. Oyun tasarlama, senaryolaştırma ve yazılıma dökme süreçlerinde oyun tasarımcılarımız, konsept çizerlerimiz ve yazılım uzmanlarımız ile projeler üretmekteyiz.

Dijital Çizimler

2D ve 3D görselleştirme işleri tecrübeli 3D generalist ve konsept tasarımcılar tarafından hazırlanan projeye en uygun teknik kullanılarak şekillendirilmektedir.

Karakter Tasarımı

CGI, reklam projeleri ve oyunlarda kullanılacak karakterlerin fikir-skeç-tasarım aşamalarını tamamladıktan sonra, 2D veya 3D sonuçlarla teslim ediyoruz.

İç Mekan Tasarımı

İç mimarı, mimari ya da mobilya tasarım işlerinizi modelledikten sonra, gerçek üstü (hyper realistic) bir sonuca ulaştırarak 2D görsel veya 3D video animasyon haline getiriyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz


Eskiz

Brief doğrultusunda, yaratıcı fikir ve stratejilerin belirlendiği, tasarımların taslaklar halinde hazırlanmaya başlandığı süreçtir. Bu süreç boyunca proje tüm yönleri ile ele alınarak, bir yol haritası belirlenir ve üretim sürecine girilir.

Tasarım

Eskizlerin geliştirilerek projeye dönüştürüldüğü bu süreçte, proje tasarım aşamasına girer, kullanılacak teknik belirlenerek 2D ya da 3D çizim araçları ile üretimi gerçekleştirilir.

Retouch

Tasarım ve üretim aşaması biten proje istenilen formatta şekillendirilir. Gerçeğe en yakın görsel sonucu elde etmek için renk ve ışık düzenlemeleri tamamlanarak teslime hazır hale getirilir.